Telli auto Euroopast

CarBank Liising pakub oma klientidele ka kasutatud auto tellimise teenust, s.t. et teil on võimalik tellida Euroopast teile sobiva lisavarustusega ja soodsa hinnaga sõiduk. See võib olla sõiduauto, veoauto, buss või ka mootorratas. Meil on 15 aastane töökogemus paljude Euroopa automüügi firmadega !

NB! Tellitavat sõidukit on võimalik osta ka meiepoolt pakutava liisinguga.

Uue auto ostmine on lihtne – lähete uue autoga proovisõidule, vormistate vajalikud dokumendid ja auto ongi teie ning Te saate muretult sellega sõita aastaid, kuna sõidukil on tehasegarantii ja tehniline seisukord on UUS. Kuid siin on üks “aga”, kõige selle eest tuleb maksta kõrget hinda, sest juba mõne päeva pärast on uuest autost saanud kasutatud auto, turuhind on märkmisväärselt langenud, olete juba kaotanud 10-15% uue auto hinnast, seega on ilmselgelt kasulikum tellida meilt vähekasutatud kontrollitava ajalooga ja garantiiga auto.

NB! Tekib küsimus: milleks auto tellida kui seda saab osta ka Eestist?

  1. Eestis müügis olevate sõidukite odomeetrinäitu on tihtipeale muudetud väiksemaks, mida soodustab puudulik seadusandlus.
  2. Eesti maanteedel kasutatakse talvel libeduse tõrjeks erinevaid keemilisi ained, mis oluliselt kahjustavad auto keredetaile ja veermikku.
  3. Soodsam hind – meie pikaajalised koostööpartnerid Euroopas pakuvad meile Eesti turuhinnast olulisemalt soodsamat hinda, seega saame ka meie oma klientidele soodsama pakkumise teha.

Esialgse pakkumise saamiseks täitke ära tellimise vorm SIIN, saadame teile pakkumise 1 tööpäeva jooksul.

Kuidas meilt autot tellida ja osta? Paketi täisteenus – VÕTMED KÄTTE !

Kõige lihtsam on ära täita meie tellimise vorm, mis ei kohusta teid mitte millekski või saata meie e-mail-i aadressile info@carbank.ee sobiva sõiduki müügikuulutuse näidis, millist osta sooviksite. Teeme teile müügipakkumise koos soovitud auto piltide- ja varustusega 1 tööpäeva jooksul. Samuti võite oma ostusoovist teatada ka telefoni teel või hoopiski külastada meie kontorit aadressil Tähesaju tee 9, Tallinn. Kui teile sobib meiepoolne müügipakkumine, tuleks meie kontoris sõlmida tarne- ja käsirahaleping ja lisaks sellele ka auto ostu-müügileping ning tasuda ettemaks c.a.10-20% müügihinnast. Ettemaksu suurus sõltub auto vanusest, mudelist ja selle hinnast.

NB ! Tellida saab vaid neid sõidukeid, mille reaalne turuväärtus on alates 8000.- eurot, odavamate sõidukite tellimine ei ole majanduslikult enam mõttekas kui just ei ole tegemist eritellimusega/erisooviga, millist Eestist ei ole võimalik leida. Kui tellitava sõiduki hind jääb alla 8000.- euro, siis CarBank ei võta tellitava auto suhtes mingisugust vastutust.

Tellitava sõiduki hind sisaldab transporti Eestisse, panga- ja ARK kulusid, hindamisakti ning vigade ilmnemisel nende kõrvaldamist ning seda juhul kui ei ole pakkumises teisiti ära märgitud.
Kontrollime kõik autod enne Eestisse transportimist vastava margi esinduses tehasetähise järgi üle, et veenduda läbisõidu õigsuses ning korrektses hooldusajaloos. Võtame vastutuse auto tehnilise ning visuaalse seisukorra eest (teeme korda ka pisivead kui neid peaks esinema).

Tarneaeg on c.a. 5-7 tööpäeva sõltuvalt auto asukohast – mida kaugemal tellitav sõiduk asub, seda pikem on ka tarneaeg. Kui tellitud auto vastab kliendi ootustele, tuleb loomulikult tasuda ka ülejäänud auto maksumus. Teie poolt tellitavat sõidukit on võimalik osta ka meiepoolt pakutava liisinguga, selle jaoks tuleb teil ainult täita liisingutaotlus meie kodulehel ning 15 minuti jooksul saadame teile omapoolse pakkumise.

Kui teile tundus meie teenus sobiv ja meelepärane, siis oleme kindlad, et saate meie abiga oma auto ostetud !

Car Bank