TÄHELEPANU! Asume uuel aadressil: Tähesaju tee 9, Tallinn.

Euroopast auto tellimise tingimused

CarBank Liising pakub oma klientidele ka kasutatud auto tellimise teenust, s.t. et teil on võimalik tellida Euroopast teile sobiva lisavarustusega ja soodsa hinnaga sõiduk. See võib olla sõiduauto, veoauto, buss või ka mootorratas. Meil on 12 aastane töökogemus paljude Euroopa automüügi firmadega !

Uue auto ostmine on lihtne – lähete uue autoga proovisõidule, vormistate vajalikud dokumendid ja auto ongi teie ning Te saate muretult sellega sõita aastaid, kuna sõidukil on tehasegarantii ja tehniline seisukord on UUS. Kuid siin on üks “aga”, kõige selle eest tuleb maksta kõrget hinda, sest juba mõne päeva pärast on uuest autost saanud kasutatud auto, turuhind on märkmisväärselt langenud, olete juba kaotanud 10-15% uue auto hinnast, seega on ilmselgelt kasulikum tellida meilt vähekasutatud kontrollitava ajalooga ja garantiiga auto.

NB! Tekib küsimus: milleks auto tellida kui seda saab osta ka Eestist?

  1. Eesti auklikel teedel sõitnud autod on enamasti kehvas tehnilises seisukorras, kohe tuleb teha lisakulutusi veermiku remondiks.
  2. Soodsam hind – meie pikaajalised koostööpartnerid Euroopas pakuvad meile turuhinnast mõnevõrra soodsamat hinda, seega saame ka meie oma klientidele soodsama pakkumise teha.

KÜSIGE JULGELT MEIE HINNAPAKKUMIST!

Kuidas meilt autot tellida ja osta? Paketi täisteenus – VÕTMED KÄTTE !

Kõige lihtsam on saata meile e-mail aadressile info@carbank.ee kus on kirjas teie täpne autoostusoov – auto mark ja mudel, väljalaske aasta ja mõne sõnaga lisavarustus. Teeme teile müügipakkumise koos soovitud auto piltidega 1-2 tööpäeva jooksul. Samuti võite oma ostusoovist teatada ka telefoni teel või hoopiski külastada meie kontorit aadressil Poska 5/Vilmsi 42, Tallinn. Kui teile sobib meiepoolne müügipakkumine, tuleks meie kontoris sõlmida tarne- ja käsirahaleping ja lisaks sellele ka auto ostu-müügileping ning tasuda ettemaks c.a.35% müügihinnast. Ettemaksu suurus sõltub auto vanusest, mudelist ja selle hinnast.

NB ! Tellida saab vaid neid sõidukeid, mille reaalne turuväärtus on alates 8000.- eurot, odavamate sõidukite tellimine ei ole majanduslikult enam mõttekas kui just ei ole tegemist eritellimusega/erisooviga, millist Eestist ei ole võimalik osta. Kui tellitava sõiduki hind jääb alla 8000.- euro, siis CarBank ei võta tellitava auto suhtes mingisugust vastutust.

Tellitava sõiduki hind sisaldab transporti Eestisse, panga- ja ARK kulud, hindamisakt ning vigade ilmnemisel nende kõrvaldamine.
Kontrollime kõik autod enne Eestisse transportimist vastava margi esinduses tehasetähise järgi üle, et veenduda läbisõidu õigsuses ning korrektses hooldusajaloos. Võtame täielikult vastutuse auto tehnilise ning visuaalse seisukorra eest (teeme korda ka pisivead kui neid peaks esinema).

Tarneaeg on c.a. 5-7 tööpäeva sõltuvalt auto asukohast – mida kaugemal tellitav sõiduk asub, seda pikem on ka tarneaeg. Kui auto on kohal, teeme meie omapoolse täiendava tehnilise kontrolli vastava auto esinduses ning seejärel saame auto kliendile üleanda. Kui tellitud auto vastab kliendi ootustele, tuleb loomulikult tasuda ka ülejäänud auto maksumus. Teie poolt tellitavat sõidukit on võimalik osta ka meiepoolt pakutava liisinguga, selle jaoks tuleb teil ainult täita liisingutaotlus meie kodulehel ning 24h jooksul saadame teile omapoolse pakkumise.

Kui teile tundus meie teenus sobiv ja meelepärane, siis CarBank on alati valmis teid abistama!

Car Bank