CarBank Liising pakub firmadele autoostu finantseerimist ehk autoliisingut.

Meie klientideks on eelkõige oodatud just need ettevõtted, kes pangast mingil põhjusel liisingut ei saa. CarBank Liisingu klientuurist on 60% just need ettevõtted, kelle majandustulemused ei võimalda veel pangast laenu või liisingut saada. Kui Teile meie poolsed liisingutingimused sobivad,  siis oleme kindlad, et saate oma auto meie abiga ostetud.

Kui teie ettevõttel maksehäired puuduvad ja meie poolsed liisingutingimused on teile sobilikud, siis oleme kindlad, et saate oma auto meie abiga ostetud.

MILLE POOLEST ERINEB MEIE LIISING EESTI PANKADE JA MEIE KONKURETIDE POOLT PAKUTAVAST LIISINGTEENUSEST?

LIISINGUTINGIMUSED

Aktsepteerime kõikide müüjate poolt Eestis müügis olevaid sõidukeid, samuti ka eraisikuid. Liisingupakkumise saadame teile tavaliselt 15-30 minuti jooksul, veelgi kiirema pakkumise saate tasuta numbril 81 000 333 . Lepingute sõlmimine koos ARK-s käimisega võtab kokku aega c.a. 2 tundi, pangas autoliisingu taotlemisel võib aga aega minna vahest isegi 1-2 nädalat. Meie jaoks on tähtis hoida kokku teie ja meie aega ning tagada teile rahulolu.

CarBank finantseerib lisaks autodele ka veoautosid, busse, kaubikuid, traktoreid, metsaveotehnikat, haagiseid, matkaautosid ja tänavalegaalseid ATV-sid.

CarBank ei finantseeri järgmisse kategooriasse kuuluvaid sõidukeid: sport, mootorrattad, off-road, veesõidukid, võistlussõidukid, avariilised ja remonti vajavad sõidukid.

Car Bank