Autoliising

CarBank Liising pakub autoostu finantseerimist ehk autoliisingut.

Sissemaks alates 15% – Liisinguintress alates 1,5% – Tasuta lepingu ennetähtaegne lõpetamine – Auto kätte paari tunniga!

CarBank Liisingu klientideks on eelkõige oodatud just need kliendid, kes oma kodupangast mingil põhjusel liisingut ei saa. CarBank Liisingu klientuurist on 60% just need kliendid, kelle finantstulemused ei võimalda veel pangast laenu või liisingut saada ja kelle töökoht või tegevus on välismaal.

Enne lepingu sõlmimist konsulteerige meie spetsialistiga ja veenduge oma maksevõimes.

MILLE POOLEST ERINEB MEIE LIISING EESTI PANKADE JA MEIE KONKURETIDE POOLT PAKUTAVAST LIISINGTEENUSEST?

LIISINGUTINGIMUSED

Aktsepteerime kõikide müüjate poolt Eestis müügis olevaid sõidukeid, samuti ka eraisikuid. Liisingupakkumise saadame teile tavaliselt 15-30 minuti jooksul. Lepingute sõlmimine koos omaniku vahetusega võtab kokku aega c.a. 1-2 tundi, pangas autoliisingu taotlemisel võib aga aega minna vahest isegi 1-2 nädalat. Meie jaoks on tähtis hoida kokku teie ja meie aega ning tagada teile rahulolu.

CarBank finantseerib lisaks autodele ka busse, kaubikuid, matkaautosid ja tänavalegaalseid ATV-sid.

CarBank ei finantseeri järgmisse kategooriasse kuuluvaid sõidukeid: sport, mootorrattad, off-road, veesõidukid, veoautod, rasketehnika, metsaveotehnika, võistlussõidukid, avariilised ja remonti vajavad sõidukid.

Car Bank